Buhalteriams, finansininkams, vadovams, teisininkams, biurų administratoriams. JŪS PRIVALOTE ŽINOTI DAUGIAU!

Nuotoliniai mokymai portale INFOLANGAS.LT

split_long.png

 

 

 

 

 


 

 

InfoRINKA džiaugiasi galėdama padėti buhalteriams ir finansininkams sužinoti daugiau ir pristato naują produktą – interaktyvius mokymus internete  – savo srities profesionalų parengtus vaizdo seminarus.

 

  • Nuotolioniai mokymai sydaryti iš atskirų skyrelių (vaizdo konsultacijų), kuriose išsamiai, su pavyzdžiais išdėstyta pateikta medžiaga. 
  • Klientų patogumui paruošėme visų vaizdo konsultacijų tekstinę medžiagą ir pavyzdžius, kuriuos galima atsisiųsti internetu.
  • Visa pateikta medžiaga galite naudotis bet kada, kur tik bebūtumėte, svarbu, kad turėtumėte kokybišką interneto ryšį.

 

SOCIALINIAI TINKLAI – Jūsų profesiniam tobulėjimui

 

  • Vaizdo mokymuose Tapkite profesionalu naudodamiesi Linkedin sužinosite kaip užmegzti naujus profesinius ryšius su kitų įmonių darbuotojais, reprezentuoti save darbo rinkoje kaip profesionalą, kaip susirasti mėgstamą ir pelningą darbą Lietuvoje ir užsienyje, savo įmonei atrinkti geriausius kandidatus į esamą darbo vietą.
  • Vaizdo mokymuose Facebook. kaip susirasti draugų ir plėsti versla? sužinosite kaip keistis informacija su draugais, sukurti įmonės darbuotojų ar bendraminčių grupę ir sėkmingai bendradarbiauti, skelbti savo įrašus ir dalyvauti diskusijose, sekti ir domėtis organizacijų ir įmonių bei žymių žmonių veikla. Mokymuose išmoksite greitai kurti pranešimus ir dalintis kitų vartotojų pranešimais, palaikyti glaudesnius dalykinius ryšius su klientais, valdyti puslapio privatumo ir saugumo nustatymus, padėsiančius apsaugoti Jūsų anketą nuo įsilaužėlių.

 

Išmanusis BIURAS


  • Vaizdo seminare  WORD 2010: kaip sukurti tobulą dokumentą išmoksite formatuoti dokumentus, nustatyti įvairius parametrus, kurti ir redaguoti tekstų pastraipas, įterpti objektus ir naudotis kitomis programos galimybėmis, be kurių neišsiversite kurdami tobulą dokumentą!
  • Vaizdo seminare EXCEL 2010 – universali skaičiuoklė susipažinsite su elektroninėmis lentelėmis EXCEL 2010, sužinosite, kaip jos kuriamos ir valdomos specialiais įrankiais, kaip įvedami ir valdomi duomenys, kaip kuriami duomenų sąrašai, filtruojami duomenys ir kam reikalingos loginės funkcijos.
  • Vaizdo seminare EXCEL 2010 – pažengusiems vartotojams išmoksite įterpti formules, naudoti įvairias specialias funkcijas įmonės veiklos analizei ir duomenų kontrolei atlikti.
    Seminare pateikta balanso ir biudžeto planavimo pavyzdžių.

 

Pasirinkite ir išnagrinėkite Jus dominančių nuotolinių mokymų turinį, peržiūrėkite vaizdo demonstraciją.


 

Visi pasiūlymai

Gaukite naujienas el. paštu

RSS

U Ž D U O K I T E   K L A U S I M Ą

             info@infolangas.lt

D Ė M E S I O ! ! !

D Ė M E S I O ! ! !

Savaitės sentencija

Nori išgirsti protingą atsakymą, protingai ir klausk.

J. V. Gėtė

Senesnės sentencijos

Buhalterio kalendorius

<
2024 m. birželis
>
I
II
III
IV
V
VI
VII
27
28
29
30
31
Akcijos
MOKESČIŲ KALENDORIUS
NEMOKAMI seminarai
Renginiai
REIKŠMINGOS datos
 
 

split

split

Verta žinoti

Lietuvos Respublikos Seimas 2024-uosius paskelbė NATO ir Europos Sąjungos metais; Dainų šventės metais; Diplomatų Lozoraičių metais

split

NAUJI mokymai - Tapkite profesionalu su LINKEDIN

AKTUALŪS nuotoliniai mokymai IŠMANUSIS BIURAS

→  SUSIDOMĖJOTE?

split

Vardadieniai

split

Šiandien orai Lietuvoje

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Alytuje Orai Marijampolėje Orai Utenoje Orai Kėdainiuose Orai Ukmergėje Orai Mažeikiuose

9,56€  8,00 €   / IŠPARDUOTA!